Tabaszówka to 3 rodzinne domy stoją na szczycie całkiem stromego wzgórza. W każdym 2 apartamenty z osobnymi wejściami. Oznacza to że w każdym domku mogą swobodnie spać 2 rodziny, a każda ekipa będzie miała niezależne wejścia i odrębne strefy relaksu z ogrodem i własnym miejscem do grillowania.

U nas dzień zaczyna się od śniadania na tarasie, a na deser serwujemy panoramę ze wspaniałymi widokami Beskidu Niskiego. Czasem zapieje kogut, odezwie się krowa sąsiada, a zawsze słychać radosne okrzyki dziecięcych zabaw.

Tabaszówka to skandynawska prostota – jasne barwy i naturalne materiały. Kluczowym elementem każdego apartamentu jest stół, który stoi w centralnym punkcie, wokół niego organizowana jest reszta przestrzeni.

Przygotowaliśmy dla Was:

– tarasy z pięknymi widokami,

– kominki przy których ogrzejecie się po narciarskich przygodach (kominki są w apartamentach nr 1,2,5 i 6.)

– plac zabaw dla dzieci z ogródkiem owocowym, gdzie maluchy mogą zjeść ekologiczne owoce prosto z krzaczków,

– miejsce do przechowywania nart i suszarnia do butów narciarskich,

– wifi,

Nasze domy sprzyjają rodzinnej atmosferze, tutaj każdy może zostać szefem kuchni, krytykiem kulinarnym i degustatorem. Wszystkie apartamenty mają w pełni wyposażone kuchnie (lodówka, piekarnik, zmywarka, ekspres do kawy lub kawiarka, czajnik, toster) i duży rodzinny stół. Posiłki możecie też przygotować na grillu stojącym przy tarasie.

 

„ Po zakupy na śniadanie, obiad i kolację wybierzcie się z wyprzedzeniem, ponieważ sklep znajduje się 1 km od Tabaszówki. Jeśli chcecie zrobić sobie urlop od gotowania polecamy Wam kilka sprawdzonych restauracji w bliskiej okolicy:

– Karczma „Cichy Kącik” , bardzo modna i szalenie smaczna restauracja POLAND 100 BEST – najlepsza karczma w Polsce.

– „Złoty Róg” to regionalna restauracja z porządnymi porcjami.

Dzieciaki mają u nas aż za dobrze, bo tworząc Tabaszówkę myśleliśmy jak im dogodzić. Na miejscu znajdą plac zabaw i letni basen, wielką przestrzeń do biegania i puszczania latawców. Tu zawsze jest gwarno, bo młodzież ze wszystkich domków i nasze dzieci integrują się w trymiga. Zabawy, kąpiele, zimowe szkółki narciarskie, wieczorne palenie ogniska. Jest co robić, a rodzice w tym czasie mogą delektować się czasem wolnym i obserwować maluchy z tarasu

Płatności i zasady anulacji

Pobierana przedpłata: 30%

W przypadku anulowania do 14 dni przed przyjazdem zwracamy kwotę przedpłaty

Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu (gotówką na miejscu, przelewem , bonem turystycznym)

Godziny przyjazdu i wyjazdu

Przyjazd od godziny 15:00

Wyjazd do godziny 11:00

Trzymamy się ustalonych godzin zameldowania / wymeldowania.